Vrácení a výměna zboží pro CZ

 

Nejste spokojeni s našim produktem? U nás nebudete mít s vrácením žádné problémy. Zboží nám můžete do 14 dnů poslat zpět a my vám bez zbytečných otázek vrátíme peníze.

Pokud budete férový a zboží nám vrátíte nenošené a zcela v pořádku, rádi vratku rychle vyřešíme. U bot prosíme - vraťte nám je v neponičené a nepolepené originální krabici. U oblečení a doplňků jsou visačky důkazem, že zboží nebylo nošeno.

 

Při vrácení zboží prosíme dodržujte následujících 6 bodů:

1) Nejdéle do 14 dnů od převzetí zboží nám odešlete informaci na adresu info@monn.cz o tom, že chcete odstoupit od smlouvy. Vyplňte formulář, který naleznete ZDE. Vyplněný formulář prosíme přibalte ke zboží včetně faktury.

2) Zboží nám zasílejte pouze prostřednictvím české pošty (nikoliv kurýrem) na adresu:

Monika Štaubertová, Dlouhá 281, Předboj, 250 72

a to nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Zboží musíte doručit na vlastní náklady. Neposílejte ho na dobírku, takovou zásilku bohužel nebudeme přebírat.

3) Zboží, které budete vracet, vám doporučujeme vracet v původním neporušeném obalu. Zboží by nemělo nést známky použití, mělo by být nepoškozené. Zboží doporučujeme pro přepravu pojistit.

4) Peníze na bankovní účet vám vrátíme, a to do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Nejsme povinni vám vrátit všechny vynaložené prostředky dříve, než nám předáte zboží.

5) Byla-li snížena hodnota zboží, jsme oprávněni naúčtovat vám poplatky spojené s uvedením zboží do originálního stavu. O tyto poplatky bude ponížena částka, kterou vám vyplatíme.

6) Pokud byl ke zboží poskytnut dárek, darovací smlouva se tímto ruší a jste povinni jej vrátit spolu se zbožím.

 

ZDE SI STÁHNĚTĚ FORMULÁŘ PRO VÝMĚNU / VRÁCENÍ NEBO REKLAMACI ZBOŽÍ

 

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.